Taking too long? Close loading screen.

EMS Body Sculpt + RF

EMS BODY SCULPT + RF to urządzenie które łączy dwie technologie : fala elektromagnetyczna i fala radiowa! Ta maszyna jako pierwsza na świecie jednocześnie spala tłuszcz, buduje i rzeźbi mięśnie.

ZASADY DZIAŁANIA:

 • 20% spadek masy tkanki tłuszczowej
 • 20 000 Liczba wykonanych podczas jednej sesji intensywnych skurczów mięśni
 • 15% jednoczesny wzrost masy mięśniowej

Podczas 30 minutowego zabiegu zachodzi proces spalania podskórnej tkanki tłuszczowej i zwiększania mięśni dzięki zaawansowanej technologii elektromagnetycznej o wysokiej intensywności HI-EMT + RF.

EMS Body Sculpt +RF działa tylko na nerw ruchowy, nie oddziałując na nerw czuciowy – nie wywołując bólu. Nerwy czuciowe nie są w stanie wykryć tak krótkiego impulsu, dlatego zabieg jest przyjemny, brak po nim zakwasów. Nie wymaga rekonwalescencji. Jedyne co pacjent odczuwa to lekkie zmęczenie.
Podczas 30 minutowego zabiegu generowane jest ok 20 000 hiper skurczów.
Zabieg zdecydowanie prowadzi do wzrostu i zagęszczenia mięśni, ich odbudowy oraz doprowadza do rozpadu komórek tłuszczowych tzw. apoptozy adipocytów.

Urządzenie EMS Body Sculpt + RF wyposażone jest w 2 bardzo duże aplikatory z których wychodzi fala elektromagnetyczna i radiowa.

Optymalne efekty urządzeniem EMS Body Sculpt +RF:
Seria 6-10 zabiegów w zależności od aktywności fizycznej , predyspozycji i oczekiwań w ciągu 4-5 tygodni w odstępach 2-3 dniowych. Najlepsze efekty to cykl 2 razy w tygodniu, przez okres 4 tygodni. Efekt utrzymuje się i zwiększa w czasie. Zalecamy 1 trening przypominający raz na 3-4 tygodnie. Zalecane jest pić min. 1.5 l wody i  stosować niskotłuszczową dietę.

Zabiegi EM Body Sculpt przeznaczone są dla osób rozpoczynających treningi, nielubiących ćwiczyć, ale też dla kulturystów i ludzi fitness. Są to zabiegi niezwykle komfortowe, relaksujące i odprężające. Stworzone dla osób ceniących zdrowy styl życia – są naturalne i bezinwazyjne. Idealne dla uprawiających sport, jak i dla osób marzących o zgrabnej wysportowanej sylwetce bez wysiłku.

JAK WYGLĄDA ZABIEG:

Do wybranego obszaru ciała przymocowuje się za pomocą specjalnych pasów głowice urządzenia przypominające swym kształtem większe żelazka. W przypadku zabiegu na pośladki pacjent leży na brzuchu, a głowice przyłożone są po jednej do każdego z pośladków. W przypadku terapii na brzuch, pacjent leży na plecach, a w zależności od wielkości obszaru zabiegowego przymocowany jest do niego jeden lub dwa aplikatory.

OBSZARY ZABIEGOWE:

Brzuch, pośladki , uda przód lub tył

 PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU:

 • kobiety w ciąży i okresie połogu (do 2-3 miesięcy po porodzie),
 • metalowe implanty w obszarze zabiegowym,
 • rozrusznik serca i inne wszczepione urządzenia elektryczne,
 • Wkładka domaciczna miedziana,
 • nowotwory,
 • gorączka,
 • ostre zakażenia bakteryjne i wirusowe,
 • przepuklina pachwinowa lub ściany jamy brzusznej.